Gliwice,

KIEROWNIK PRODUKCJI

ID: 4179136

Zakres obowiązków: Wykształcenie: wyższe, preferowany kierunek mechaniczo-technologiczny; min. rok doświadczenia w zawodzie; dobra znajomość języka niemieckiego; zakres obowiązków: praca na odpowiedzialnym stanowisku - zarządzanie 40 osobowym zespołem; projektowanie komponentów i produktów w oparciu o specyfikację projektową; umiejętność kosztorysowania, planowania i organizowania pracy; odpowiedzialność za prowadzone projekty (rozwiązania konstrukcyjne, terminowość realizacji, jakość wykonania); wspieranie działu produkcyjnego; wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, poprawę efektywności pracy; koordynowanie pracy w zespole podczas wszystkich faz produkcji; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • KIEROWNIK PRODUKCJI
  • Numer
  • StPr/24/1818
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Bojkowska 59, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Wykształcenie: wyższe, preferowany kierunek mechaniczo-technologiczny; min. rok doświadczenia w zawodzie; dobra znajomość języka niemieckiego; zakres obowiązków: praca na odpowiedzialnym stanowisku - zarządzanie 40 osobowym zespołem; projektowanie komponentów i produktów w oparciu o specyfikację projektową; umiejętność kosztorysowania, planowania i organizowania pracy; odpowiedzialność za prowadzone projekty (rozwiązania konstrukcyjne, terminowość realizacji, jakość wykonania); wspieranie działu produkcyjnego; wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, poprawę efektywności pracy; koordynowanie pracy w zespole podczas wszystkich faz produkcji; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • dwie zmiany
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 30.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 5 400 do 5 400 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Zawód:
  • kierownik produkcji w przemyśle

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Kierownik produkcji w przemyśle (wymagany staż - lata: 1),
      Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne,
    Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany,

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • TIM EKSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Ewa Czarnecka
  • Numer telefonu
  • 32 238 87 77 w.32
  • E-mail