Mikołów,

PRACOWNIK DS. LOGISTYKI - KIEROWCA

ID: 4179097

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: Zakłady Mechaniczne "WIROMET Spółka Akcyjna w Mikołowie poszukują kandydatów na stanowisko: Pracownik ds. logistyki - kierowca.Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie :- praca na magazynie,- transport wewnętrzny,- pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki,- dostarczanie towaru do klienta.Oferujemy :- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- świadczenia z ZFŚS /dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi świąteczne, paczki dla dzieci/- ubezpieczenie grupowe PZU- opieka medyczna- wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia, umiejętności i efektów pracy.Godziny pracy: 7:00-15:00.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • PRACOWNIK DS. LOGISTYKI - KIEROWCA
  • Numer
  • StPr/24/2439
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • WYZWOLENIA 27, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Zakłady Mechaniczne "WIROMET Spółka Akcyjna w Mikołowie poszukują kandydatów na stanowisko: Pracownik ds. logistyki - kierowca.Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie :- praca na magazynie,- transport wewnętrzny,- pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki,- dostarczanie towaru do klienta.Oferujemy :- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- świadczenia z ZFŚS /dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi świąteczne, paczki dla dzieci/- ubezpieczenie grupowe PZU- opieka medyczna- wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia, umiejętności i efektów pracy.Godziny pracy: 7:00-15:00.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 27.09.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 500 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • pracownik działu logistyki

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe,
      Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,
  • Inne:
  • Wymagane wykształcenie min. zawodowe . Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Wymagane prawo jazdy kat. B (warunek konieczny). Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych. Wymagane umiejętności: zaangażowanie w pracy, dokładność, terminowość, samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • ZAKŁADY MECHANICZNE "WIROMET" SPÓŁKA AKCYJNA
  • Adres www
  • www.wiromet.com
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Grażyna Skinderowicz
  • Numer telefonu
  • 724-211-817
  • E-mail
  • praca@wiromet.com.pl