Katowice,

KOSMETYCZKA - MAKIJAŻYSTKA

ID: 4178991

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: - Wykonywanie henny, regulacja oraz laminacja brwi oraz rzęs. Wykonywanie makijaży okolicznościowych, ślubnych. Obsługa klienta, obsługa aplikacji do rezerwacji z branży beauty.- Zlecenie wykonywane w godzinach 9:00-17:00 lub 12:00-20:00 + soboty - do uzgodnienia.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • KOSMETYCZKA - MAKIJAŻYSTKA
  • Numer
  • StPr/24/2453
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • - Wykonywanie henny, regulacja oraz laminacja brwi oraz rzęs. Wykonywanie makijaży okolicznościowych, ślubnych. Obsługa klienta, obsługa aplikacji do rezerwacji z branży beauty.- Zlecenie wykonywane w godzinach 9:00-17:00 lub 12:00-20:00 + soboty - do uzgodnienia.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 28,1 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • kosmetyczka

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,
      Uprawnienia: Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych., Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Inne:
  • Wykształcenie BEZ znaczenia. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagany certyfikat z Laminacji rzęs, certyfikat z Laminacji brwi i certyfikat z wykonywania makijaży. Mile widziana znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego lub białoruskiego.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • kontakt przez PUP
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • za pośrednictwem urzędu
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Pośpiecha 14, 40-852 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Katarzyna Golba
  • Numer telefonu
  • 32-47-98-580, 32-47-98-500, 32-47-98-501, 32-47-98-502, 32-47-98-503
  • E-mail