Lędziny,

DYŻURNY STACJI MONITOROWANIA ALARMÓW

ID: 4178980

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: bieżący nadzór; reagowanie na sygnały alarmowe przychodzące do stacji monitorowania; prowadzenie dokumentacji służbowej; obsługa komputera;* system czasu pracy równoważny 07:00-19:00; 19:00-07:00, możliwość podjęcia zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • DYŻURNY STACJI MONITOROWANIA ALARMÓW
  • Numer
  • StPr/24/1725
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Lędzińska 24/19, 43-140 Lędziny, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • bieżący nadzór; reagowanie na sygnały alarmowe przychodzące do stacji monitorowania; prowadzenie dokumentacji służbowej; obsługa komputera;* system czasu pracy równoważny 07:00-19:00; 19:00-07:00, możliwość podjęcia zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • inna
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 300 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • pracownik obsługi monitoringu

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe,
      Uprawnienia: obsługa komputera,
  • Inne:
  • wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji, dobra znajomość komputera, wysoka kultura osobista i asertywność, umiejętność pracy w zespole, orzeczenie o niepełnosprawności.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • AGENCJA OCHRONY "ZIEMOWIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Doroty Nowak Habrowska Wioletta
  • Numer telefonu
  • 32 216 67 83
  • E-mail
  • kadry@ziemowit.pl