Buczkowice,

SPAWACZ/ŚLUSARZ

ID: 4178955

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: Spawanie elementów stalowych w tym kotłów, składanie korpusów obudów kotłów.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Praca w Buczkowicach w systemie jednozmianowym w godz. 6.00-14.00 od pn. do pt.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • SPAWACZ/ŚLUSARZ
  • Numer
  • StPr/24/1439
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Wyzwolenia 491, 43-374 Buczkowice, powiat: bielski, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Spawanie elementów stalowych w tym kotłów, składanie korpusów obudów kotłów.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Praca w Buczkowicach w systemie jednozmianowym w godz. 6.00-14.00 od pn. do pt.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 02.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 800 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • spawacz

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,
      Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG,
  • Inne:
  • Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane uprawnienia do spawania metodą MIG, TIG. Mile widziana umiejętność spawania kotłów na szczelność. Mile widziane doświadczenie. Istnieje możliwość przyuczenia.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • WECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Piotr Kozłowski
  • Numer telefonu
  • 533 308 916
  • E-mail
  • dawid@mce.net.pl