Katowice,

SPRZEDAWCA - KASJER ("BIEDRONKA")

ID: 4178948

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: - Praca w różnych lokalizacjach na terenie miasta Katowice: istnieje możliwość aplikowania na konkretną lokalizację, która będzie Ci najlepiej odpowiadać. Lokalizacje na terenie Katowic prezentują się następująco: 1. ul. Dąbrówki 13, 40-081 Katowice2. ul. Gen. Henryka Le Ronda 13, 40-303 Katowice 3. ul. Ignacego Paderewskiego 35, 40-282 Katowice4. ul. Ks. bpa Herberta Bednorza 2a-6, 40-384 Katowice5. ul. Armii Krajowej 3, 40-698 Katowice6. ul. Uniwersytecka 12, 40-007 Katowice7. ul. Adama Szebesty 2, 40-749 Katowice8. ul. Kijowska 42, 40-754 Katowice9. ul. Tadeusza Michejdy 17, 40-838 Katowice10. ul. Kępowa 56, 40-583 Katowice11. ul. Zielonogórska 1, 40-710 Katowice12. ul. Wojciecha 57, 40-474 Katowice13. ul. Oswobodzenia 66, 40-404 Katowice- Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Sprzedawca - Kasjer w jednym z naszych 3500 sklepów. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami!- Za co będziesz odpowiadać? - Profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży; Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru; Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych; Zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie.- Co zapewniamy? - Umowa o pracę bez okresu próbnego; Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy; Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika; Możliwość pracy w różnych wymiarach etatu (1, 0.75, 0.5, 0.25); Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych. 16 dniowe wdrożenie do pracy w sklepie z dedykowanym opiekunem, w tym szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i samoobsługowej; Dostęp do platformy e-learningowej; 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.- 92% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.- Praca zmianowa w godzinach: 5:30-23:00 + soboty i niedziele handlowe. Praca w równoważnym systemie czasu pracy (okres rozliczeniowy trzymiesięczny).

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • SPRZEDAWCA - KASJER ("BIEDRONKA")
  • Numer
  • StPr/24/2461
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • - Praca w różnych lokalizacjach na terenie miasta Katowice: istnieje możliwość aplikowania na konkretną lokalizację, która będzie Ci najlepiej odpowiadać. Lokalizacje na terenie Katowic prezentują się następująco: 1. ul. Dąbrówki 13, 40-081 Katowice2. ul. Gen. Henryka Le Ronda 13, 40-303 Katowice 3. ul. Ignacego Paderewskiego 35, 40-282 Katowice4. ul. Ks. bpa Herberta Bednorza 2a-6, 40-384 Katowice5. ul. Armii Krajowej 3, 40-698 Katowice6. ul. Uniwersytecka 12, 40-007 Katowice7. ul. Adama Szebesty 2, 40-749 Katowice8. ul. Kijowska 42, 40-754 Katowice9. ul. Tadeusza Michejdy 17, 40-838 Katowice10. ul. Kępowa 56, 40-583 Katowice11. ul. Zielonogórska 1, 40-710 Katowice12. ul. Wojciecha 57, 40-474 Katowice13. ul. Oswobodzenia 66, 40-404 Katowice- Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Sprzedawca - Kasjer w jednym z naszych 3500 sklepów. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami!- Za co będziesz odpowiadać? - Profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży; Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru; Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych; Zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie.- Co zapewniamy? - Umowa o pracę bez okresu próbnego; Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy; Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika; Możliwość pracy w różnych wymiarach etatu (1, 0.75, 0.5, 0.25); Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych. 16 dniowe wdrożenie do pracy w sklepie z dedykowanym opiekunem, w tym szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i samoobsługowej; Dostęp do platformy e-learningowej; 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.- 92% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.- Praca zmianowa w godzinach: 5:30-23:00 + soboty i niedziele handlowe. Praca w równoważnym systemie czasu pracy (okres rozliczeniowy trzymiesięczny).
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • inna
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 300 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Zawód:
  • sprzedawca*

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: podstawowe,

  • Inne:
  • Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia). Poszukujemy osób: otwartych na kontakt z klientami; gotowych do pracy na 3 zmiany (poranna, popołudniowa, nocna) i w weekendy; gotowych do pracy fizycznej; zaangażowanych i nastawionych na współpracę; ceniących pracę w zespole.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Adres www
  • www.biedronka.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • 41-208 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Numer telefonu
  • E-mail