Tuliszów,

MALARZ BUDOWLANY/POMOCNIK MALARZA

ID: 4178911

Zakres obowiązków: Mieszanie farby, przygotowywanie pomieszczeń do malowania, prace porządkowe.Praca 8-12 godzin dziennie, do ustalenia z pracodawcą.Praca od godziny 7.00.Praca na terenie woj. śląskiego. Baza w Tuliszowie przy ul. Szerokiej 29, pracodawca zapewnia dojazd na miejsce zlecenia.Umowa zlecenie - 1m-c. Wynagrodzenie 30,00-35 zł brutto/h, uzależnione od poziomu kwalifikacji kandydata.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • MALARZ BUDOWLANY/POMOCNIK MALARZA
  • Numer
  • StPr/24/1358
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Szeroka 29, 42-510 Tuliszów, powiat: będziński, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Mieszanie farby, przygotowywanie pomieszczeń do malowania, prace porządkowe.Praca 8-12 godzin dziennie, do ustalenia z pracodawcą.Praca od godziny 7.00.Praca na terenie woj. śląskiego. Baza w Tuliszowie przy ul. Szerokiej 29, pracodawca zapewnia dojazd na miejsce zlecenia.Umowa zlecenie - 1m-c. Wynagrodzenie 30,00-35 zł brutto/h, uzależnione od poziomu kwalifikacji kandydata.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 03.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 30 do 35 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • malarz budowlany

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,

  • Inne:
  • Możliwość przyuczenia

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • MAGNAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Marcin Zawiązałek
  • Numer telefonu
  • 605 497 970
  • E-mail