Ruda Śląska,

KIEROWCA KAT. B DO PRZEWOZU MIĘSA I DROBIU - PRZEWOZY HURTOWE

ID: 4178736

Zakres obowiązków: samodzielnym załadunku pojazdu, zabezpieczeniu ładunku i transporcie do naszych hurtowych odbiorców

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • KIEROWCA KAT. B DO PRZEWOZU MIĘSA I DROBIU - PRZEWOZY HURTOWE
  • Numer
  • StPr/24/1033
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 41-706 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • samodzielnym załadunku pojazdu, zabezpieczeniu ładunku i transporcie do naszych hurtowych odbiorców
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • inna
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.11.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 6 500 do 8 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • kierowca samochodu dostawczego

Wymagania

  • Konieczne:
  • Zawody: Kierowca samochodu dostawczego, Zaopatrzeniowiec,
      Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,
      Uprawnienia: wymagana książeczka sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia),
  • Inne:
  • p,Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: Prawo jazdy: Kat. B. Obsługa samochodu dostawczego do 3,5 dmc. Typ zabudowy kontener, izoterma, chłodnia. Odpowiednie doświadczenie zawodowe. INNE: Wymagania: punktualności, dyspozycyjności, szybkiego przyswajania wiedzy, umiejętność pracy w zespole, wysokie zaangażowanie w pracy.Pracodawca oferuje: możliwość dla pracowników zakupów w cenie hurtowej. Uczciwości (zaświadczenie o niekaralności mile widziane) praca wymaga szczególnej troski o powierzone mienie (samochód, towar).

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • MARKUS DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Śmiłowicka 24, 41-706 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Numer telefonu
  • 530 852 421
  • E-mail
  • pracamarkus@interia.pl