Siemianowice Śląskie,

ELEKTROMONTER

ID: 4178529

Zakres obowiązków: - Praca na podstawie dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych. Montowanie, demontowanie rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych. Montowanie, demontowanie oraz instalowanie różnego typu opraw oświetleniowych oraz ich konserwacja. Układanie, pomiary oraz łączenie różnego rodzaju kabli i przewodów zasilających oraz sterujących.- Godzina pracy: 7:00-15:00.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • ELEKTROMONTER
  • Numer
  • StPr/24/2522
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Budowlana 15, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • - Praca na podstawie dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych. Montowanie, demontowanie rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych. Montowanie, demontowanie oraz instalowanie różnego typu opraw oświetleniowych oraz ich konserwacja. Układanie, pomiary oraz łączenie różnego rodzaju kabli i przewodów zasilających oraz sterujących.- Godzina pracy: 7:00-15:00.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 08.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 5 500 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • elektromonter instalacji elektrycznych

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Wykształcenie zawodowe elektryczne lub pokrewne,

  • Inne:
  • Wymagane wykształcenie min. zawodowe elektryczne lub pokrewne (w przypadku posiadania wykształcenia pokrewnego wymagane jest posiadanie uprawnień SEP do 1kV). Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku elektromontera lub elektryka lub automatyka lub na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych. Mile widziane Prawo jazdy kat. B.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • INSELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • www.inselec.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Michał Moroń
  • Numer telefonu
  • 513-700-684
  • E-mail
  • prefabrykacja@inselec.pl