Katowice,

MAGAZYNIER - KIEROWCA

ID: 4178460

Zakres obowiązków: - Wykładanie towaru na magazynie, kompletowanie zamówień dla klientów, kontrola jakości i ilości pakowanego towaru, bieżące prace porządkowe, praca z towarem w warunkach chłodniczych. Rozwożenie towaru.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy + teren woj. śląskiego.- Godziny pracy: 6:00-14:00 (od poniedziałku do piątku).

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • MAGAZYNIER - KIEROWCA
  • Numer
  • StPr/24/2535
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Obroki 130, 40-833 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • - Wykładanie towaru na magazynie, kompletowanie zamówień dla klientów, kontrola jakości i ilości pakowanego towaru, bieżące prace porządkowe, praca z towarem w warunkach chłodniczych. Rozwożenie towaru.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy + teren woj. śląskiego.- Godziny pracy: 6:00-14:00 (od poniedziałku do piątku).
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 09.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 300 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • pozostali magazynierzy i pokrewni

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe,
      Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Komunikatywność,
  • Inne:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie (Pracodawca zapewnia przeszkolenie). Wymagana książeczka sanepidowska, może być nieaktualna lub gotowość do jej wyrobienia przed podjęciem zatrudnienia. Koszty wyrobienia książeczki pokrywa pracodawca.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • "GIEŁDA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • KATARZYNA CHYRA
  • Numer telefonu
  • 516-049-050
  • E-mail
  • gieldaa@op.pl