Tychy,

MAGAZYNIER

ID: 4178432

Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę dostaw przychodzących i wychodzących, dbanie o ład i porządek na magazynie.* system czasu pracy równoważny grafik pracy między godz. 8.00-20.00 od pon. do sob.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • MAGAZYNIER
  • Numer
  • StPr/24/1789
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Towarowa 2E, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę dostaw przychodzących i wychodzących, dbanie o ład i porządek na magazynie.* system czasu pracy równoważny grafik pracy między godz. 8.00-20.00 od pon. do sob.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • inna
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 09.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 500 do 6 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • magazynier

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe,
      Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem,
  • Inne:
  • Oczekiwania:- gotowość do podjęcia pracy w wymiarze pełnego etatu- uprawnienia na wózki widłowe- umiejętność logicznego myślenia- wykształcenie zawodowe/średnie,Mile widziane:- doświadczenie w pracy na magazynie.Oferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy + premii- niezbędne narzędzia pracy,- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • MERKURY MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie
  • Osoba do kontaktu
  • Magdalena Warzkiewicz
  • Numer telefonu
  • 695 150 889
  • E-mail
  • kariera@merkurymarket.pl