Katowice,

PRACOWNIK FIZYCZNY (Z PRAWEM JAZDY KAT. C+E)

ID: 4178357

Zakres obowiązków: - Firma wykonuje kompleksowe zadania w branży budownictwa komunikacyjnego i teleinformatycznego. Praca w terenie przy budowie kanalizacji kablowej. Praca w grupie. Obsługa mikrokoparki. Wykonywanie poleceń przełożonego.- Miejsce wykonywania pracy: Praca na terenie woj. śląskiego, opolskiego i małopolskiego.- Praca 8 godzin dziennie w godzinach: 7:00-15:00 + w razie potrzeby soboty.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • PRACOWNIK FIZYCZNY (Z PRAWEM JAZDY KAT. C+E)
  • Numer
  • StPr/24/2558
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • - Firma wykonuje kompleksowe zadania w branży budownictwa komunikacyjnego i teleinformatycznego. Praca w terenie przy budowie kanalizacji kablowej. Praca w grupie. Obsługa mikrokoparki. Wykonywanie poleceń przełożonego.- Miejsce wykonywania pracy: Praca na terenie woj. śląskiego, opolskiego i małopolskiego.- Praca 8 godzin dziennie w godzinach: 7:00-15:00 + w razie potrzeby soboty.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 10.11.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 5 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,
      Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E,
  • Inne:
  • Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagana umiejętność pracy w grupie.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • KATOWICKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • www.prt.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • 40-857 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Agnieszka Szuper
  • Numer telefonu
  • E-mail
  • rekrutacja.kadry@prt.pl