Czernica,

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

ID: 4178192

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za: obsługę maszyn do obróbki skrawaniem, wykonywanie napraw narzędzi do tłoczenia, wykrawania, zgrzewania i montażu, wykonywanie przeglądów i konserwacji narzędzi, rozwiązywanie bieżących problemów związanych z narzędziami, wsparcie w zakresie modyfikacji i usprawnień narzędzi, współpracę z działem produkcyjnym oraz konstrukcyjnym, dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami, segregowanie narzędzi. Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi. Praca początkowo na 3-miesięczny okres próbny. Praca w godzinach od 6:00 do 14:00. Firma mieści się w Czernicy, niedaleko Rydułtów przy głównej trasie Rybnik-Racibórz. Firma Filtromex to firma produkcyjną specjalizującą się w tłoczeniu metali. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny oraz e-mailowy na adres: kadry@filtromex.pl

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY
  • Numer
  • StPr/24/2013
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Górnicza 1, 44-282 Czernica, powiat: rybnicki, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za: obsługę maszyn do obróbki skrawaniem, wykonywanie napraw narzędzi do tłoczenia, wykrawania, zgrzewania i montażu, wykonywanie przeglądów i konserwacji narzędzi, rozwiązywanie bieżących problemów związanych z narzędziami, wsparcie w zakresie modyfikacji i usprawnień narzędzi, współpracę z działem produkcyjnym oraz konstrukcyjnym, dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami, segregowanie narzędzi. Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi. Praca początkowo na 3-miesięczny okres próbny. Praca w godzinach od 6:00 do 14:00. Firma mieści się w Czernicy, niedaleko Rydułtów przy głównej trasie Rybnik-Racibórz. Firma Filtromex to firma produkcyjną specjalizującą się w tłoczeniu metali. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny oraz e-mailowy na adres: kadry@filtromex.pl
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 01.11.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 300 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką godzinową
  • Zawód:
  • ślusarz narzędziowy

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: zasadnicze zawodowe,
      Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi.,

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • FILTROMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Monika Oleś
  • Numer telefonu
  • 698631497
  • E-mail
  • kadry@filtromex.pl