Katowice,

NAUCZYCIEL WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE (OLIGOFRENOPEDAGOG) (2/18 ETATU)

ID: 4178150

Zakres obowiązków: - Nauczanie dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim ze spektrum autyzmu w zakresie edukacji wczesnoszkolnej w klasach I-III. - Godziny pracy: 8:00-15:00 - zgodnie z planem lekcji.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • NAUCZYCIEL WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE (OLIGOFRENOPEDAGOG) (2/18 ETATU)
  • Numer
  • StPr/24/2592
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Księdza Franciszka Ścigały 17, 40-208 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • - Nauczanie dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim ze spektrum autyzmu w zakresie edukacji wczesnoszkolnej w klasach I-III. - Godziny pracy: 8:00-15:00 - zgodnie z planem lekcji.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 0.110
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 2.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 14.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 545,33 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat),

  • Inne:
  • Wymagane wykształcenie: ukończone studia wyższe magisterskie lub podyplomowe z zakresów: wiedzy o społeczeństwie + edukacji i terapii osób z zaburzeniami ze spectrum autyzmu oraz edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną - Oligofrenopedagogika. Mile widziane doświadczenie na stanowisku nauczyciela wiedzy o społeczeństwie.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM. JANA PAWŁA II SPECJALNA
  • Adres www
  • www.spnr39.szkolnastrona.pl
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Magdalena Bruchmüller
  • Numer telefonu
  • 32-204-76-71
  • E-mail
  • sps39katowice@gmail.com