Będzin,

FREZER

ID: 4178117

Zakres obowiązków: Obróbka metali w warsztacie - obróbka skrawaniem na frezarce. Kontrola jakości produktu zgodnie z projektem. Dbanie o stan maszyn. Praca z rysunkiem technicznym. Dbałość o wysoką jakość i dobrą organizację pracy. Praca zgodnie z przepisami BHP. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00I umowa - zlecenie na okres 1 miesiąca z możliwością przejścia na umowę o pracę - warunki uzależnione od poziomu zaangażowania i umiejętności kandydataPraca na ul. Modrzejowskiej lub Kościuszki w Będzinie

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • FREZER
  • Numer
  • StPr/24/1429
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Modrzejowska 59, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Obróbka metali w warsztacie - obróbka skrawaniem na frezarce. Kontrola jakości produktu zgodnie z projektem. Dbanie o stan maszyn. Praca z rysunkiem technicznym. Dbałość o wysoką jakość i dobrą organizację pracy. Praca zgodnie z przepisami BHP. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00I umowa - zlecenie na okres 1 miesiąca z możliwością przejścia na umowę o pracę - warunki uzależnione od poziomu zaangażowania i umiejętności kandydataPraca na ul. Modrzejowskiej lub Kościuszki w Będzinie
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 15.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 28,1 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • frezer

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,
      Uprawnienia: Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Inne:
  • Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego, obsługi narzędzi pomiarowych i warsztatowych - tokarki, frezarki.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • CO - CO RYSZARD GONCERZ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Numer telefonu
  • 783 973 368
  • E-mail