Będzin,

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

ID: 4177988

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane, prowadzenie pojazdu osobowego.Godziny pracy: 09:00 - 17:00Sporadycznie możliwa praca w sobotę.Miejsce pracy: teren powiatu będzińskiego i Dąbrowy Górniczej, pracodawca zapewnia dojazd. Baza firmy znajduje się w Będzinie przy ul. Różyckiego.Umowa o prace na okres próbny - 2 miesiące. Wynagrodzenie do ustalenia, zależne od umiejętności, doświadczenia i posiadanych uprawnień. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane w przypadku hydraulika

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
  • Numer
  • StPr/24/1432
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Różyckiego, 42-506 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Prace ogólnobudowlane, prowadzenie pojazdu osobowego.Godziny pracy: 09:00 - 17:00Sporadycznie możliwa praca w sobotę.Miejsce pracy: teren powiatu będzińskiego i Dąbrowy Górniczej, pracodawca zapewnia dojazd. Baza firmy znajduje się w Będzinie przy ul. Różyckiego.Umowa o prace na okres próbny - 2 miesiące. Wynagrodzenie do ustalenia, zależne od umiejętności, doświadczenia i posiadanych uprawnień. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane w przypadku hydraulika
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • Data rozpoczęcia:
  • 16.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 500 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • robotnik budowlany

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,
      Uprawnienia: prawo jazdy kat B,
  • Inne:
  • Wykształcenie kandydatów - dowolneWymagane prawo jazdy kat. B

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • BIOLAQUASYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Hallera 18, 40-321 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • Wiesław Czarnecki
  • Numer telefonu
  • 733015439
  • E-mail
  • biolaquasystem@gmail.com