Sosnowiec,

POMOC BIUROWA

ID: 4177987

Zakres obowiązków: Organizacja i kontrola obiegu dokumentów w firmieWparcie w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji firmowejWeryfikacja dokumentów i zadbanie o ich zgodność z obowiązującymi proceduramiWspółpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia prawidłowego przepływu dokumentacji i informacji Pomoc w przygotowaniu ofert przetargowych pod względem merytorycznymKontakt telefoniczny z klientamiPraca w godzinach 8.00-16.00Mie widiziana osoba z niepełnosprawnością

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • POMOC BIUROWA
  • Numer
  • StPr/24/0867
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Małobądzka 1, 41-214 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Organizacja i kontrola obiegu dokumentów w firmieWparcie w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji firmowejWeryfikacja dokumentów i zadbanie o ich zgodność z obowiązującymi proceduramiWspółpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia prawidłowego przepływu dokumentacji i informacji Pomoc w przygotowaniu ofert przetargowych pod względem merytorycznymKontakt telefoniczny z klientamiPraca w godzinach 8.00-16.00Mie widiziana osoba z niepełnosprawnością
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • Zmianowość:
  • nie dotyczy
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 28.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 28,1 PLN
  • System wynagradzania:
  • Zawód:
  • pracownik biurowy

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: średnie ogólnokształcące,
      Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu, Bardzo dobra znajomość Word i Excel, Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Inne:
  • Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • GRUPA ENERGO-BETA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Osoba do kontaktu
  • Paweł Janus
  • Numer telefonu
  • 515-186-804
  • E-mail