Wieprz,

MURARZ

ID: 4159492

Logo - OFERTY PUP

Zakres obowiązków: Murowanie budynków. Praca w okolicach Andrychowa, Kęt, Wadowic.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 6:00-14:00, na pełny etat. Możliwość pracy w nadgodzinach.Kontakt z pracodawcą osobisty, poprzedzony kontaktem telefonicznym: 535501506.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • MURARZ
  • Numer
  • StPr/24/1085
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • Okolice Andrychowa Kęt Wadowic, 34-122 Wieprz, powiat: żywiecki, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • Murowanie budynków. Praca w okolicach Andrychowa, Kęt, Wadowic.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 6:00-14:00, na pełny etat. Możliwość pracy w nadgodzinach.Kontakt z pracodawcą osobisty, poprzedzony kontaktem telefonicznym: 535501506.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 12.08.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • 11.11.2024
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 4 300 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • murarz

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,

  • Pożądane:
  • Zawody: Murarz,
        Uprawnienia: umiejętność murowania, prawo jazdy kat B,
  • Inne:
  • Wykształcenie nie jest istotne, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane umiejętności w zakresie murowania, możliwość przyuczenia

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • SMART POINT MACIEJ SZILDER
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Słoneczna 11, 34-122 Wieprz, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
  • Osoba do kontaktu
  • MACIEJ SZILDER
  • Numer telefonu
  • 535501506
  • E-mail