Ciągowice Ciągowice,

Działka 4500m², Ciągowice Ciągowice

145.000 ID: 2168755
  • Typ ogłoszenia Sprzedam
  • Powierzchnia [a] 20-1ha
  • Dodane przez agencja


Do sprzedania piękna działka z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Działka o nieregularnych kształtach o powierzchni 4500 m2. 2700m2 powierzchni działki to przeznaczenie w MPZP jako działka budowlana, natomiast pozostała część stanowi działkę rolną. Nieruchomość znajduje się w Ciągowicach przy drodze wojewódzkiej 796 co sprawia że komunikacja do centrum Zawiercia oraz na całą aglomerację śląska jest bardzo dobra.
Do nieruchomości zostały podciągnięte media tj. Gaz , prąd oraz woda. Pozwolenie na budowę obejmuje również budowę zbiornika na nieczystości lub przydomowej oczyszczalni ścieków.
W sąsiedztwie znajdują się niezabudowane działki , szkoła, przedszkole, stacja paliw, sklep spożywczo monopolowy oraz przystanek autobusowy.
Projektowany obiekt , którego budowa została rozpoczęta to budynek parterowy , niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym i garażem.
Charakterystyka budynku:
pow. zabudowy 133,32 m2
pow. użytkowa ( mieszkalna + gospodarcza ) 178,68 m2
pow. całkowita 221,45 m2

Na dzień dzisiejszy zostały wylane fundamenty, co nie zamyka drogi do ewentualnych zmian projektowych i aranżacji pomieszczeń w stosunku do obecnego projektu. W dzienniku budowy mamy informacje odnośnie wykonanych prac jak i przyłączy .
Ostateczna cena do uzgodnienia.

Zapraszam do kontaktu i na oględziny.
Oferta godna uwagi.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Damian Góral (licencja nr: 17701)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Kontakt do agenta: Damian Góral, e-mail: damiangoral@tlen.pl, tel: 888 675 896. Nr oferty: DAC-GS-69