Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 165 m2 na 1 piętrze warszawskiej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice.pl)-------------Nie pobieramy prowizji od Najemcy-----------Wysokiej jakości lokal biurowy polecany dla najemców, którzy cenią sobie reprezentacyjne biura oraz dobrą lokalizację.Powierzchnia w podziale gabinetowym:-przedpokój z miejscem na recepcję,--6 gabinetów biurowych: 18 mkw.;18 mkw.; 17 mkw.;27 mkw.;21mkw.;14 mkw.2 -prywatna ŁAZIENKA,-Kuchnia biurowa -5 mkw.Dobry dostĘp dziennego światła do lokalu.Wejście z frontowej klatki schodowej; z windą.STANDARD LOKALU:- aneks kuchenny wyposażony jest w meble, lodówkę i zmywarkę,- wideodomofon,- alarm,- rozprowadzona infrastruktura teleinformatyczna,- w budynku monitoring i całodobowa ochrona,- drewniana podłoga,- widok na ulicę i wewnętrzny dziedziniec.Na miesięczne koszty najmu składają się:-czynsz : 17500 PLN-koszty eksploatacyjne: 2100PLN,Razem netto: 19600 PLN,Internet: odrębna umowa z operatorem telekomunikacyjnym.Umowa:-czas określony: minimum 2 lata,-kaucja 3 miesiące,Parking:Budynek nie dysponuje miejscami parkingowymi.W sąsiedztwie, przy ul. Parkingowej, znajduje się płatny piętrowy parking.Stacje rowerów miejskich Veturilo w niedalekiej odległości od budynku,Umowa:-czas określony-kaucja 3 miesiące,Opis budynku:Kameralna i stylowa kamienica, oferująca ok. 1 400 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia.W standardzie budynku znajdują się udogodnienia takie jak klimatyzacja, uchylne okna, czujniki dymu oraz kontrola dostępu.Rozprowadzona infrastruktura teleinformatyczna.Monitoring i całodobowa ochrona.Wideodomofon.Alarm.Ogrzewanie miejskie.Udogodnienia:Bogata oferta punktów gastronomicznych w sąsiedztwie budynku.W pobliżu znajdują się także hotele Novotel, Mercure i H15 oraz siłownia Zdrofit. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja I linii metra Centrum.Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %Zdjęcia pokazują ogólny standard budynku.Polecam i zapraszam na spotkanie w celu obejrzenia lokaluJeśli poszukują Państwo powierzchni o innym metrażu lub w innej lokalizacji prosimy o kontakt:tel. 731-321-117e-mail: katarzyna@propertyoffice.pl ; Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:https://www.propertyoffice.pl/Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości