Śląskie

Dom 70m²,

220.000 ID: 2168754
  • Typ ogłoszenia Sprzedam
  • Powierzchnia [m2] mniej niż 75
  • Powierzchnia działki [a] 5-10
  • Wiek powyżej 20 lat
  • Dodane przez agencja


Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni około 70m2 posadowiony na działce o powierzchni 540 m2. Na ogrodzonej, prostokątnej działce oprócz domu znajduje się garaż wolnostojący o powierzchni około 20 m2 wraz z pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni około 28 m2. Na posesję można wjechać od strony frontowej jak i południowej od tylu domu.
Dom posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc, wiatrołap, hol z klatką schodową prowadzącą na zagospodarowane poddasze i strych oraz dwa podpiwniczenia do których dostęp jest zarówno z domu jak i z podwórka. W jednym z podpiwniczeń znajduje się węglowy piec do ogrzewania.
Dużym atutem nieruchomości jest zlokalizowany w granicy (przy DK 78) drewniany budynek usługowo handlowy o powierzchni około 12 m2, który może służyć do prowadzenia działalności gospodarczej lub zostać wynajęty i generować zyski z wynajmu.
W budynku mieszkalnym został wyremontowany dach i zyskał nową blachodachókę. W środku częściowo zostały wymienione grzejniki. Nieruchomość uzbrojona w media takie jak : woda, prąd, gaz, szambo zabudowane w działce.
Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta. Nieruchomość nie posiada żadnych obciążeń.
zapraszam do kontaktu jak i na oględziny.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Damian Góral (licencja nr: 17701)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Kontakt do agenta: Damian Góral, e-mail: damiangoral@tlen.pl, tel: 888 675 896. Nr oferty: DAC-DS-74