Śląskie

Lokal 127m²,

299.000 ID: 2168747
  • Typ ogłoszenia Sprzedam
  • Powierzchnia [m2] więcej niż 100
  • Dodane przez agencja


Do sprzedania lokal usługowo - handlowy na parterze budynku atrakcyjnie położonego w samym sercu zawierciańskiej dzielnicy Żabki. Przedmiot oferty to samodzielny, wyodrębniony lokal wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej dla którego prowadzona jest księga wieczysta. Nieruchomość znajduje się w budynku administrowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową. Dzięki lokalizacji na dużym osiedlu oraz sąsiedztwie parkingu, wyśmienicie sprawdzi się jako ekskluzywny salon jednocześnie obsługujący usługi kosmetyczne, fryzjerskie oraz solarium. Właśnie w tym zakresie na powierzchni 127 m2 lokalu rozpoczęto realizację projektu wykończenia. Opracowane dla niego aranżacje są przedstawione w galerii zdjęć niniejszej oferty. Na chwilę obecną w lokalu zostały wykonane następujące prace:
- wymienione okna witrynowe na wysokiej jakości okna PCV
- wymienione zostały wszystkie drzwi wejściowe ( antywłamaniowe) tj. od wejścia głównego jak i wejścia zaplecza socjalnego
- zostały wykonane nowe instalacje Wod-Kan oraz rozprowadzona instalacja elektryczna
- zostały zamontowane stelaże geberitt w pomieszczeniach wc
- zostały wykonane prace murarskie oraz zamontowane stelaże pod montaż płyt GK.

Mimo rozpoczętych prac realizacji już przygotowanego projektu, istnieje możliwość zmiany sposobu użytkowania prezentowanego lokalu na usługi o innym charakterze np. kancelarię prawną, biuro projektowe, usługi rachunkowe itp.


Pozostaję do dyspozycji, zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oraz umówienia się na wizję lokalną.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Damian Góral (licencja nr: 17701)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Kontakt do agenta: Damian Góral, e-mail: damiangoral@tlen.pl, tel: 888 675 896. Nr oferty: DAC-LS-73