Olkusz, Małopolskie

Działka 2758m², Olkusz

295.000 PLN ID: 1780853
  • Powierzchnia [a] 20-1ha
  • Typ działki Budowlana
  • Dodane przez agencja
  • Okolica Las
  • Typ ogłoszenia Sprzedam

DO SPRZEDANIA DZIAŁKA Z NAJPIĘKNIEJSZYMI WIDOKAMI NA PANORAMĘ OLKUSZA
Działka jest duża , ma 2758m2 powierzchni . Jest szeroka na ok. 16 m- 17m a długa na ok. 170m. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka ma oznaczenie 4MU- opisanym jako „Tereny zabudowy mieszkaniowo- usługowej „ Pełne uzbrojenie jest w drodze.
Działka znajduje się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Głównym atutem nieruchomości jest jej doskonałe położenie . Z działki roztacza się „oszałamiający „widok na Olkusz i okolice. Dojazd do działki drogą asfatową. Z uwagi na położenie działka jest wolna od olkuskiego smogu, gdyż znajduje się ponad miastem, w „przewiewnym” miejscu. W bliskiej okolicy działki znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy, kościół i atrakcyjne tereny spacerowe.
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA! OFERTA GODNA POLECENIA! POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU! Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji bądź obejrzeć daną nieruchomość, prosimy o kontakt z Biurem Nieruchomości Beaty Walków. Agent prowadzący Beata Walków tel. 609 465 095.

Oferta nr: 659/665/OGS wprowadzona przez: Biuro Nieruchomosci Beata Walków Oferta wysłana z systemu asariWEB