Gaj, Małopolskie

Działka 2200m², Gaj

130.000 ID: 1780201
  • Typ ogłoszenia Sprzedam
  • Powierzchnia [a] 20-1ha
  • Dodane przez agencja
  • Typ działki Budowlana


Ładna, ogrodzona działka budowlana o pow. 22 ar z warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego oraz garażu z pomieszczeniem gospodarczym. Znajduje się w Gaju (gmina Trzebinia) przy drodze asfaltowej.
Węższa część działki od frontu jest prostokątem o wymiarach ok. 18-22mx40 m, szersza ma kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach ok. 38mx35 m. Działka płaska, porośnięta trawą, zadbana. Od ulicy ma ogrodzenie z cegły klinkierowej i drewnianych sztachet, pozostałą część stanowi ogrodzenie metalowe oraz siatka ogrodzeniowa na betonowej podmurówce. Wjazd wykonany z kostki brukowej.
Na działce znajduje się czynny przyłącz wody (wodomierz w studni mrozoodpornej), prądu (licznik zabudowany w skrzynce), wykonany jest także przykanalik. Gaz znajduje się w drodze bezpośrednio przy ogrodzeniu.
Działka jest położona w cichej, spokojnej okolicy. W pobliżu przystanek busów, sklepy, apteka, przychodnia, szkoła, przedszkole, las. Cena 130 tys. zł do negocjacji. Zapraszam do obejrzenia.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 13278)

--------------------------

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca, ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.


Załatwiamy wszelkie formalności związane z transakcją.Posiadamy bogatą ofertę kredytową. Więcej informacji pod nr tel 692765423,606589103.
Zapraszamy również na stronę http://www.synergia-nieruchomosci.pl/


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Kontakt do agenta: Edyta Kosowska, e-mail: edytakosowska@synergia-nieruchomosci.pl, tel: 692765423. Nr oferty: SIG-GS-1410