Stegna (Gm.) Junoszyno,

Dom 512.0m², Stegna (Gm.) Junoszyno

2.950.000 ID: 1732490
  • Typ ogłoszenia Sprzedam
  • Powierzchnia [m2] więcej niż 250
  • Powierzchnia działki [a] 20-1ha
  • Wiek od 5-10 lat
  • Dodane przez agencja
  • Ilość łazienek 2
  • Materiał Budynku Pozostałe
  • Rodzaj zabudowy Dom wolnostojący
  • Stan wykończenia Do zamieszkania

Luksusowy dom nad morzem k. Gdańska - Mierzeja Wiślana.

Ekskluzywny dom z duszą w spokojnej, nadmorskiej miejscowości pod Gdańskiem, wyróżniający się pięknym położeniem i wyglądem. Wybudowany w 2001 r. i zamieszkiwany odtąd przez jedną rodzinę dom jest idealnym rozwiązaniem dla inwestora ceniącego sobie przestrzeń, wysoki standard wykończenia, potencjał biznesowy oraz bliskość większego miasta, a jednocześnie otoczenie natury.

Całkowita powierzchnia użytkowa to 512 m2, na którą składają się trzy kondygnacje: parter, którego część przeznaczona była dotychczas pod działalność gospodarczą (pracownia, biuro, WC), poddasze, które stanowi część mieszkalną oraz podpiwniczenie (m.in. salon z kominkiem). Część mieszkalna parteru oraz część podpiwniczenia przystosowana jest do dalszej aranżacji. Dom posiada 2 łazienki (jedna na piętrze w pełni urządzona, drugie pomieszczenie na parterze przystosowane do modyfikacji) Dodatkowo na parterze są dwie w pełni zorganizowane toalety. Nieruchomość posiada wiele możliwości zaadoptowania jej wedle własnej konfiguracji.

Dom zbudowany według indywidualnego projektu z najwyższej jakości materiałów: cegły licowej i pustaka ceramicznego, podwójnie izolowany wełną mineralną. Dach kopertowy, pokryty francuską, ceramiczną dachówką "Huguenot". Rynny plastikowe, brązowe, zharmonizowane kolorem ze stolarką okienną i drzwiową. Okna norweskie drewniane, potrójnie klejone z szybami antyrefleksyjnymi, antywłamaniowymi. Drzwi szwedzkie, antywłamaniowe. Dom wyposażony jest w instalacje: domofonową, alarmową, antenową oraz telefoniczną z centralą.

Dwa źródła centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej: piec olejowy (w pełni automatyczny) i piec na ekogroszek (ekonomiczny, wymaga dopełnienia 2 razy w tygodniu).

Działka o powierzchni 3000 m2 porośnięta jest licznymi ozdobnymi roślinami. W części działki znajduje się mały lasek. Dom okala piękny, zadbany i pielęgnowany z sercem ogród, w którym znajduje się zadaszona wiata pełniąca rolę letniego miejsca spotkań i przyjmowania gości. Posesja jest w całości ogrodzona - od dróg ogrodzenie z cegły klinkierowej z przęsłami drewnianymi; w całości posesja obsadzona żywopłotem iglastym. Bramy wjazdowe na posesję i do garażu są automatyczne i zdalnie sterowane.

Zgodnie z planem zagospodarowania nieruchomość ta przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną i usługi nieuciążliwe - łatwość uzyskania pozwolenia na dalszą rozbudowę mieszkalną i/lub biznesową.

Ze względu na rodzaj prowadzonej w przeszłości działalności jubilerskiej dom wyposażony został w antywłamaniowe okna i drzwi oraz alarm połączony z grupą interwencyjną.

Okolice są bardzo bezpieczne i charakteryzują się przyjaznym klimatem.

Odległości:
• Las - 100 m
• Plaża - 1200 m
• Centrum Gdańska - 40 km (obecnie 35 min samochodem, spadnie do poniżej 25 min po oddaniu do użytku w 2018 r. drogi szybkiego ruchu)
• Lotnisko Gdańsk - 57 km (obecnie 45 min samochodem, spadnie do poniżej 30 min po oddaniu do użytku w 2018 r. drogi szybkiego ruchu)

Forma własności to pełne prawo własności odrębnej. Ze względu na nieustannie rosnącą wartość nieruchomości w okolicy i skrócenie drogi do Gdańska jest to również bardzo dobra inwestycja biznesowa. Sprzedaż ze względu na pomniejszenie rodziny i rezygnację z działalności gospodarczej.

Nieruchomość jest wolna od obciążeń na rzecz osób trzecich, w tym zadłużeń podatkowych, oraz nie jest obciążona hipoteką.

Cena do negocjacji.

Właściciel Barbara
amber@amber.pomorskie.pl
600431349

30za30 Tanie Ogłoszenia Nieruchomości Publikowane na największych Portalach

Oferta nr: 180424.
Kontakt do agenta: kwadja, ,amber@amber.pomorskie.pl, ,Właściciel Barbara, ,600431349,

Oferta wysłana z systemu Agencja3000