Zakres obowiązków: czynności i zadania w zakresie pełnienia funkcji psychologa( wspieranie uczniów, rodziców i nauczycieli w rozwiazywaniu problemów wychowawczych i edukacyjnych)
czynności i zadania w zakresie pełnienia funkcji psychologa( wspieranie uczniów, rodziców i nauczycieli w rozwiazywaniu problemów wychowawczych i edukacyjnych)
Rodzaj umowy:
-
Wymiar etatu:
1.000
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
8.00
Liczba godzin pracy w miesiącu:
-
Data rozpoczęcia:
01.10.2025
Data zakończenia pracy:
31.08.2026
Wynagrodzenie brutto
od 2 500 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:
psycholog
Wymagania
Konieczne:
Zawody: Psycholog, Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat), Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, obsługa komputera,
Inne:
wymogi: wykształcenie wyzsze ( w tym licencjaT) o kierunku: psychologia, bardzo dobra obsługa komputera i przygotowanie pedagogiczne. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy 8 godzin tygodniowo, od dnia 01.10.2025 do 31.08.2026r.. Miejsce pracy: Chronów