Serdecznie zapraszam na prezentację mieszania położonego w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń, nieopodal Wydziału Humanistycznego UŚ.
Mieszkanie ma bardzo wiele atutów, dzięki którym nowi Właściciele będą bardzo zadowoleni ze swego wyboru.
Usytuowane jest na 2 piętrze w niskim dwupiętrowym bloku. Nad mieszkaniem znajduje się wysokie poddasze, z dużą dodatkową przestrzenią wspólną do przechowywania. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie ma ok. 73m2 powierzchni, na którą składają się trzy przestronne, wygodne, jasne pokoje ( w centralnym miejscu salon wyjściem na balkon, główna sypialnia z garderobą i dodatkowy duży pokój), ustawna kuchnia, przedpokój i łazienka.
Mieszkanie bardzo zadbane i przytulne, ale wymaga remontu by odpowiadało obecnym trendom.
Na ścianach malowane tynki i boazeria. Na podłogach w dwóch pokojach parkiet, w jednym panele podłogowe. W przedpokoju i łazience kafle. Okna plastikowe. W budynku wymienione piony.
Centralne ogrzewanie własne gazowe z pieca dwufunkcyjnego, który również służy do podgrzewania wody. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy są niezależni od sezonów grzewczych, określanych przez zarządcę budynku i mają znacznie niższe koszt podgrzania wody.
Niewątpliwym atutem są także niskie koszty czynszu, który z zaliczkami i kredytem na termomodernizację wynosi
Blok wybudowany w latach 60 ze zdrowej dla mieszkańców cegły, ocieplony z zadbaną, szeroką klatką schodową. zamykaną domofonem. Przed blokiem miejsca parkingowe.
Lokalizacja budynku rewelacyjna zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla osób aktywnych zawodowo czy studentów.
Dużo zieleni, wokół, zadbane ogródki, liczne sklepy osiedlowe i szybki dostęp do komunikacji miejskiej zdecydowanie podnoszą komfort mieszkańców osiedla.
Zapraszam na prezentację
Gwarantujemy kompleksową obsługę w dziedzinie obrotu nieruchomościami-kupno, sprzedaż, wynajem:
mieszkań, domów, działek oraz wszelkich nieruchomości komercyjnych: lokale, obiekty handlowe i przemysłowe, tereny inwestycyjne, itd.
Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych Klientów. Każdego dnia nasi przedstawiciele są do Państwa usług.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową, nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zapis ten został ujęty ze względu na możliwość drobnych pomyłek w trakcie edycji ofert.
Część danych technicznych dotyczących prezentowanej nieruchomości zostało przyjęte na podstawie oświadczenia właściciela.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Małgorzata Piwko-Służałek. Nr licencji 6814. Pracujemy w oparciu o ustawę o gospodarce nieruchomościami, na podstawie umowy pośrednictwa, zatem w trakcie spotkania będziemy prosić Państwa o jej wypełnienie.
Podana cena nie obejmuje opłat notarialnych, podatku i prowizji z tytułu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną przy realizacji transakcji. Zajmujemy się kompleksową realizacją transakcji, łącznie z ustaleniem stanu prawnego nieruchomości oraz pozyskaniem wszystkich niezbędnych do przeprowadzenia transakcji dokumentów. Z nami mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa transakcji.
Naszym klientom oferujemy atrakcyjne kredyty na zakup nieruchomości. Dzięki wieloletniej współpracy z instytucjami finansowymi dzięki nam otrzymają Państwo lepsze warunki, niż wnioskując o kredyt samodzielnie. Zatem za naszym pośrednictwem oszczędzacie Państwo czas i pieniądze.
Oferta nr: 8746.
Kontakt do agenta: iustus, ,Małgorzata Piwko - Służałek, ,n-omega@o2.pl, ,785343415,
Ogloszenie wyslane z Agencja3000.